Acasă » 2010 Decembrie 13 » Să îţi zic o treabă.....Hi5?
9:22 PM Să îţi zic o treabă.....Hi5? |
Deci aşa cum vezi maşinile în poze că îs -perfecte, …aşa sunt şi fetele de pe ”hai faiv” … Adică, cand le vezi în realitate zici .. ”mda”. |
| Vizualizări: 448 | | |
| Total comentarii : 0 | |


